Update Alpha 1.0

Update

Pierwszy post na oficialnej stronie Prusage już jest! Znajdziecie tutaj informacje dotyczące postępu prac projektu oraz plany na następne dni. 

Strona internetowa, logo, ramki, ilustracje oraz oficialna zrzutka.pl! Wiele siędzieje w tak małym czasie. Gdzieś trzeba zacząć więc zaczeliśmy właśnie tutaj! Wszystkie karty i LORE ras będzie dostępne już po weekendzie 🙂

Zapraszamy do wsparcia projektu oraz do zapoznania się z dalszymi planami PRUSAGE!

W ostatnich dniach prace idą nam po naszej myśli – zatrudniony ilustrator Piotr dokładnie rozumie o co nam chodzi, opisane treści (strona www i zrzutka) świetnie przedstawiają nasze poglądy i aspiracje projektu Prusage. 

Do końca miesiąca chcemy dopiąć wiele istotnych elementów gry tj.: filmy szkoleniowe (zasady gry, tips&tricks), sesja zdjęciowa z rozgrywki (w celach marketingowych), animowany logotyp (pod oficialne filmy), opakowanie (jest już w fazie prototypu), czytelną, składaną instrukcję (aby mieściła się w opakowaniu wraz z kartami), kartonowe żetony, poprawione ramki kart, tła kart, kolorowanie ilustracji Kuby oraz podpięcie sklepu internetowego do pre-orderów gry.

Jak widzicie mamy ręce pełne roboty, wpadajcie tutaj częsciej i dawajcie znać czy będziecie chętni do wzięcia udziału w oficialnej premierze.

 

Prusage is coming!

 

Pozdrawiamy, Zespół Prusage

Udostępnij post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pomocne rady? Napisz do nas – porozmawiajmy!

Kategorie